Kategória: Sport és mozgás

Ismét Budapesten Közép–Európa legnagyobb sport expója, egészség és mozgásfesztiválja

8 év, 18 rendezvény, több százezer látogató és sportoló, csak néhány szám a FitBalance események történetéből! 2014. szeptember 21-én, ismét megrendezésre kerül a Nestlé Fitness – FitBalance SportAréna, egészség és mozgásfesztivál a Papp László Budapest Sportarénában! A rendezvény célja, az egészséges életmód, a mozgás, valamint a prevenció népszerűsítése!

Európában is egyedülállóan, több mint 20 színpadi aktivitás és program kerül megrendezésre, a legnépszerűbb fitness irányzatoktól az innovatív mozgásformákig. Több száz hazai és nemzetközi oktató és prezenter áll színpadra, hogy megmozgassa a közel 7000 látogatót! Az életmód expón, hazánkban kiemelkedően, 100-nál is több kiállító jelenik meg, interaktív programokkal egészségügyi szűrővizsgálatokkal és különleges aktivitásokkal. A tömegsport mellett, a versenysport is helyet kap az eseményen, ugyanis itt kerül megrendezésre a BioTech USA – FitBalance IFBB nemzetközi, testépítő és fitness verseny, a Pole Fitness Bajnokság, valamint a WPC Felhúzó Bajnokság is! A rendezvényen gondoltunk a családokra is, szakképzett pedagógusokkal, sportos gyermekmegőrzővel is készülünk, ennek megfelelően 14 éves kor alatt az eseményre díjmentes a belépő!
Az esemény háziasszonya és arca Kulcsár Edina Miss World Hungary 2014 , aki sportos életvitelével, méltón tudja képviselni a FitBalance értékeit!
Folytatódik a „sztárok az egészségért” program is, ahol ismert sportolók, közéleti személyiségek vesznek részt a FitBalance különböző óráin, egészségügyi szűrésein, ezzel népszerűsítve a prevenciót, valamint az egészséges életmódot! A kezdeményezés, egy nemes célt is szolgál, ugyanis az esemény bevételének egy részét a szervezők egy vidéki általános iskola számára ajánlják fel, sporteszközök vásárlásra.

2014 szeptember 21. 09:00
Papp László Budapest Sportaréna
Részletes órarend és jegyinformáció: www.fitbalance.hu , www.fitbalance.lap.hu
(A cikket beküldte: sajtó)



Sportolj az életedért! - minden hatodik haláleset visszavezethető a sportolás hiányára
Harmónia! Ez a szó az élet szinte minden területén kiemelt jelentőségű, így a sport területén is. Ha nem sportolsz, átvitt értelemben, de az életedbe kerül. A sportolásból számos előny származik. Egyrészt sokkal kevésbé beteges az optimálisan sportoló ember,... »

Reagálás a "Miért nem tudsz lefogyni: ezért!" című cikkre
A cikk szuper, gratula az írónak. Az igazi fogyást okozó fő motivációkat szembeállítottam egymással. Nézzük egy kicsit a VALÓDI MOTIVÁCIÓS okokat... Önmagunkat kell legyőznünk és talán ez a legnehezebb! Attól soha nem leszel sikeres fogyizó, hogy mindig azon... »




Minden jog fenntartva © 2023, www.fogyokurak.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info (kukac) fogyokurak.hu | WebMinute Kft.